Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Iedzīvotāji izvēlas izglītoties arī vasaras periodā
Publicēts 11. maijā, 2011.
Maijā Latvijas Zvērinātu revidentu asociācija (LZRA) Izglītības centrā mācības ir uzsākuši 10 dalībnieki, kas vēlas savu karjeru turpmāk veidot grāmatveža amatā.

Nepilnos trīs mēnešos viņi apgūs grāmatvedības pamatus un nodokļus kursā „Grāmatvedība no 0 līdz bilancei”, kas ir izglītības programmas „Grāmatvedības pamati” 1.līmenis.

„Tā ir mūsu darba specifika, ka veidojam grupas ar nelielu dalībnieku skaitu, jo pilna klase negatīvi iespaido mācību kvalitāti”, atzīmē LZRA Izglītības centra direktore M.Deksne.

Salīdzinoši ar citām izglītības iestādēm, LZRA Izglītības centrā ir lielāka mācību maksa, taču mazais dalībnieku skaits nodrošina atgriezenisko saiti starp izglītojamo un pasniedzēju. Jūtot klases reakciju, ir iespējams elastīgi mainīt darba tempu tā, lai ikviens klasē izprot pilnīgi visu mācību materiālu, vai gluži otrādi – netērēt lieki laiku situācijās, kad visi ir ātri uztvēruši pasniedzēja teikto. Ir arī apstiprinājies fakts, ka maza un saliedēta dalībnieku grupa it kā veido „savu vidi” – ir aktīvi, mācību procesa laikā uzdod pasniedzējam jautājumus, tādējādi mācās viens no otra un kopā ļoti strauji progresē. Turpretī lielās mācību grupās daļa studentu kautrējas savus jautājumus uzdot, un šajās situācijās – izveidojas vājš zināšanu pamats, kas kavē pilnvērtīgi sekot līdz turpmākajam mācību procesam. LZRA Izglītības centrs pozitīvi skatās nākotnē un plāno rudenī sludināt jau nākošo uzņemšanu grāmatvežu-iesācēju mācību grupās.

„Lai arī cik nevainojami būs mācību materiāli un izglītības iestādes darbs, nevienam nav noslēpums, ka tieši pasniedzēja personība ir visbūtiskākais faktors veiksmīgam un raitam mācību procesam ”, atzīmē LZRA Izglītības centra direktore M.Deksne.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: